Strona główna

Prowadź biznes efektywnie
dzięki zastosowaniu informatycznych rozwiązań

Aktualności

Prace nad szkoleniami

Obecnie trwają prace nad opracowaniem szkoleń E-learningowych i M-learningowych zawierających informacje przeznaczone dla osób prowadzących działalność gospodarczą w sektorze MŚP. Planowany termin zakończenia tych prac to 31 grudzień 2011.

Uruchomienie platrofmy e-learningowej

30 czerwca 2011, zgodnie z harmonogramem projektu uruchomiona została platforma E-learningowa.

Publikacja strony www projektu

31 marca 2011 r. uruchomiona została platforma oparta na technologii www, zintegrowana z platformą E-Learningu, E-firma i E-Turist

Wydarzenia

«Maj 2024»
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 
Brak nadchodzących wydarzeń wpisanych do kalendarza

Ankieta

Rozliczanie transakcji zawieranych przez internet

Najważniejsze informacje dotyczące transakcji internetowych. Kiedy powstaje obowiązek podatkowy? Czy musimy zakupić kasy fiskalne? Jak rozliczyć koszty przesyłki?

Faktury w formie elektronicznej - podstawowe informacje

W efekcie wdrożenia dyrektywy UE numer 2010/45/UE z 13 lipca 2010 r. zliberalizowano zasady wystawiania e-faktur. Nie jest już wymagany podpis elektroniczny!

Podstawowe pojęcia i skróty w systemach informatycznych dla przedsiębiorstw.

Wyjaśnienie najważniejszych terminów używanych w opisach systemów informatycznych powinno ułatwić studiowanie ofert i dokumentacji.

Bezpieczeństwo danych osobowych w aplikacjach internetowych

Wskutek ostatnich ataków na strony rządowe w USA i Polsce, wzrosło zainteresowanie bezpieczeństwem informacji w internecie.

Co to jest innowacyjność

W innowacyjności upatruje się szanse na rozwój gospodarki Unii Europejskiej. Dlatego innowacyjność jest promowana m.in. poprzez Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka. Ale co to właściwie jest innowacyjność?

Obowiązki pracodawcy w zakresie rozliczeń publicznoprawnych

Pracodawca zatrudniający pracowników na podstawie stosunku pracy ma obowiązek przestrzegania wielu norm prawnych zawartych w ustawach i przepisach wykonawczych do tych ustaw.

Organizacja rachunkowości komputerowej

Wdrożenie systemu finansowo-księgowego jest nie tylko przedsięwzięciem technicznym, ale przede wszystkim organizacyjnym. Na co warto zwrócić uwagę planując to przedsięwzięcie?

Ocena kondycji finansowej przedsiębiorstwa

Oceny przedsiębiorstwa możemy dokonać analizując jego sprawozdania finansowe. Jednak wymaga to czasu, odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Dlatego często stosuje się metodę wskaźnikową.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013